אופנה חדשה וסוגי מטיילים חדשים נכנסו למעגל הטיולים לאפריקה בשנים האחרונות, המטייל העצמאי הוא ללא ספק תופעה בתחום הטיול המאורגן בסגנון החדש. הטיול של הנוסע העצמאי שונה מיסודו מהטיול המאורגן, הלקוחות המעוניינים בטיול עצמאי לא רוצים להיות מחויבים לשום מסלול קבוע מראש, הם גם אינם רוצים להתחייב לתאריכים שמוכתבים להם, ומעל הכול הם הבינו את העיקרון של חיסכון משמעותי שלא פוגע באיכות הטיול. אין הם מוכנים להיכנס למסגרת קבועה מראש אשר לא מחדשת שום דבר מבחינת מסלול בין כל החברות השונות, הם מעדיפים לנסוע לטייל בזוגות או לארגן קבוצות חברים, אין ברצונם להיכנס למסגרת מאורגנת אשר מאגדת בתוכה 30 או אף לפעמים 40 אנשים שונים שצריכים להתחיל להסתדר אחד עם השני, כי זה מה שבעצם קורה בטיולים מאורגנים אשר יוצאים עם מדריך ישראלי מהארץ. הנוסע העצמאי מעבר ליתרונות היחסיים שהוזכרו עד כה יכול לבחור לעצמו בעצם בין שני מוצרים לאותו המסלול אותו הוא בוחר, בכל מדינה באפריקה, הנוסע העצמאי יכול לבחור בין טיול פרטי, קרי הוא ובת זוגתו,משפחתו, או כמה זוגות שמתארגנים ומקבלים מדריך מקצועי צמוד דובר אנגלית אשר צמוד אליהם במהלך כל הטיול אותו הם קנו, היתרון מבחינתם הוא שאף אדם נוסף אינו מצטרף לקבוצה והסיור נהפך אישי יותר ובשליטה גדולה יותר של הנוסע העצמאי. בנוסף לכך הנוסע העצמאי יכול לבחור מוצר שונה ולחבור לקבוצת טיילים מכל העולם שקנו אף הם את הטיול הספציפי שלו, במקרה זה יש לו יכולת להכיר אנשים מכל העולם, אך הם משתנים בכל יעד ואין צורך להמשיך איתם לאורך כל הדרך, אופציה זו מוזילה עוד יותר את עלות הטיול של הנוסע העצמאי והופכת אותו לאטרקטיבי ביותר. אין ספק שהרוח נושבת לכיוון חדש בכל מה שקשור לטיולים מאורגנים, ישנו טייל חדש אשר אינו מתפשר ויודע להשיג יתרונות חשובים ובמקביל אליהם לחסוך מאות דולרים ויותר בטיול שהוא לא זול מלכתחילה ליבשת המדהימה אפריקה

צור קשר

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777
צור קשר


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431

טיולים / מסלולים / שירותים לנוסע העצמאי לאפריקה