Banner 1
Vestibulum sit amet libero vel neque dapibus ultrices mattis massa


טיול לטנזניה הקלאסית  - טיולי ספארי לטנזניה

הפארק הלאומי אגם מניארה, הסוואנות בפארק הלאומי סרנגטי, נהר סרונרה ועוד 

הרפובליקה המאוחדת של טנזניה פרטים למטייל בטנזניה: המטבע המקומי הוא שילינג טנזני אך ניתן לשלם באי גם בדולרים אמריקאים. ישראלים המבקרים בזנזיבר ובטנזניה צריכים אשרת כניסה. את האשרה מקבלים כשנכנסים למדינה ועלותה היא כ-20 דולר.

 
מסלול טנזניה הקלאסית: 

טיול לטנזניה : יום 1: נמל התעופה קילימנג'רו - ארושה:
הגעה לשדההתעופה הבינלאומי שבצפון טנזניה, שם ימתין נציג החברה עם שלט שעליו רשום שמכם וייקח אתכם לבית המלון בארושה.
לינה במלון The Arusha Hotel.
 
טיול לטנזניה: יום 2: ארושה - מניארה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא בג'יפים 4X4 לעבר הפארק הלאומי אגם מניארה.
נאכל ארוחת צהריים ב- Manyara Wildlife Safari Camp.
ממוקם בין צוקי הבקעה לבין אגם מניארה, הפארק הלאומי משתרע על שטח של 320 קמ"ר. משמעות השם נובעת מהמילה המסאית “Emanyara” שהוא צמח הגדל מסביב לאגם ומשמש את המקומיים להגן על משקיהם. בפארק הלאומי צמחייה מגוונת. בעוד שברוב הצפון ישנה  צמחיה טרופית צפופה, צמחיית הדרום הופכת להיות דלילה יותר, עד שמפנה את מקומה לגמרי לכרי דשא וביצות ליד האגם. האגם, ששטחו כ- 50 מ"ר, אהוב במיוחד על ציפורי הגפים והפלמנגו. כ-350 זנים של ציפורים זוהו באזור, ובכללם אלפי אווזים מצריים. הפארק מציע גם חיות בר רבות כגון: ג'ירפות, בופלו, זברות, בבונים, קופים ופילים.
פארק מניארה הגובל במערב במדרון השייך לבקעה הגדולה, מפורסם בשל האריות המטפסים על עצי השיטה כדי לראות יותר טוב את טרפם. בחלקו הדרומי של הפארק, בשעות החמות של היום, יהיה לנו את הסיכוי הרב ביותר לראות את האריות הללו יושבים על ענפי העץ הגבוהים שם, באורח פלא, הם מרגישים הכי נינוחים בסוואנה.
לאחר מכן ניסע לעבר אזור השימור נגורונגורו.
נאכל ארוחת ערב ב- Manyara Wildlife Safari Camp.
לינה באוהלים ב- Manyara Wildlife Safari Camp.
 
יום 3: נגורונגורו – סרנגטי סרונרה:
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעבר הפארק הלאומי סרנגטי.
היום נגלה את הפארק הלאומי סרנגטי שהוקם בשנת 1951. בשפה המסאית משמעות השם סרנגטי היא מישורים אינסופיים. סרנגטי, המשתרע לאורך 14,800 קמ"ר, הוא אחד הפארקים הגדולים ביותר באפריקה. הוא גובל בנגורונגורו במערב ובמסאי מארה (קניה בצפון. זהו מקום קסום המשלב יופי, זנים רבים של חיות ונופים מגוונים (מישורים, עצי שיטה, סוואנה, גבעות ואזורים מיוערים נרחבים). הפארק הלאומי סרנגטי הוא בית לאוכלוסיות חיות בר רבות בכל עונות השנה: צביים, אנטילופות, בופלו, ג'ירפות, זברות, תנים, חזירי יבלות, קופים, פילים, היפופוטמים, ותנינים. ישנם בפארק גם מעל ל-500 זנים שונים של ציפורים וביניהם יענים ולבלרים. הפארק מפורסם מאוד בשל הטורפים הרבים החיים בשטחו: יותר מאלף אריות, מאות צ'יטות, הרבה צבועים וכמה נמרים נספרו בפארק. את האריות ניתן לראות לרוב באזור הנהרות (בעיקר ליד נהר סרונרה) ואת הצ'יטות והצבועים באזורים המישוריים.
נאכל ארוחת צהריים שנארזה לנו מבעוד מועד ממסעדת Manyara Wildlife Safari Camp.
אחר הצהריים נצא לספארי בפארק הלאומי של סרנגטי. המישור העצום הזה, המשתרע עד להיכן שהעין רואה, מנוקד בבלוקים של סלעים הנקראים “Kopjies” והם אתרים טובים לאיתור טורפים. הם משתמשים במקומות הללו כדי לבחון ולראות את טרפם יותר טוב. את יתמזל מזלנו נוכל להיות עדים למרדף בין אריה לאיילה.
נאכל ארוחת ערב ב- Serengeti Kati Kati.
לינה באוהלים ב- Serengeti Kati Kati.
 
 
טיול לטנזניה: יום 4: סרנגטי סרונרה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בפארק הלאומי סרנגטי. במהלך הנדידה של חודש מאי, הפארק כולו נמלא בטורים ארוכים של זברות וגנה, אך הסוואנה היא ביתם הקבוע של הצבוע המנומר והתן, שהם בוודאי יהיו החיות הראשונות שנפגוש בשמורה. לצבוע המנומר יש הרגל לחפור את הטריטוריה שלו בצדי הדרכים והתנים כובשים את החורים שנותרו פנויים על ידי הנשרים החזקים. 
נאכל ארוחת צהריים ב- Serengeti Kati Kati.
אחר הצהריים נצא לספארי בפארק הלאומי של סרנגטי. המישור העצום הזה, המשתרע עד להיכן שהעין רואה, מנוקד בבלוקים של סלעים הנקראים “Kopjies” והם אתרים טובים לאיתור טורפים. הם משתמשים במקומות הללו כדי לבחון ולראות את טרפם יותר טוב. את יתמזל מזלנו נוכל להיות עדים למרדף בין אריה לאיילה.
נאכל ארוחת ערב ב- Serengeti Kati Kati.
לינה באוהלים ב- Serengeti Kati Kati.
 
 
יום 5: סרנגטי סרונרה - נגורונגורו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בפארק הלאומי סרנגטי. במהלך הנדידה של חודש מאי, הפארק כולו נמלא בטורים ארוכים של זברות וגנה, אך הסוואנה היא ביתם הקבוע של הצבוע המנומר והתן, שהם בוודאי יהיו החיות הראשונות שנפגוש בשמורה. לצבוע המנומר יש הרגל לחפור את הטריטוריה שלו בצדי הדרכים והתנים כובשים את החורים שנותרו פנויים על ידי הנשרים החזקים. 
נאכל ארוחת צהריים שנארזה לנו מבעוד מועד ממסעדת Serengeti Kati Kati.
לאחר מכן ניסע לעבר אזור השימור נגורונגורו. בדרכנו נבקר במטעי הקפה.
נאכל ארוחת ערב ב- Ngorongoro Farm House.
לינה במלון Ngorongoro Farm House.
 
יום 6: נגורונגורו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי של יום שלם באזור השימור נגורונגורו. אזור זה, ששולב בתחילה עם הפארק הלאומי סרנגטי, אינו נחשב לפארק לאומי כי אם לאזור שימור. האזור הוקם בשנת 1959, במטרה לשמר לא רק את חיי הטבע שבו, כי אם גם את אורח חייהם של המסאים המתגוררים בו. אזור השימור נגורונגו משתרע לאורך 8,288 קמ"ר, מתוכם 890 קמ"ר הם יער הררי המכסה חלק מקירות המכתש. בנגורונגו ישנו מגוון רחב של בתי גידול: ביצות, יערות, כרי מרעה, נחלים וסוואנות.
האתר הידוע ביותר באזור השימור  הוא המכתש שעומקו610 מ'. מכתש זה, שהוא הקלדרה השלמה הגדולה בעולם, נוצר עם קריסתו של הר הגעש לפני כ-2 מיליון שנים. מחלקו העליון של קיר המכתש נתבונן על הנוף ונבחין בעדרי חיות רבים. במהלך הירידה לעבר המכתש נוכל ליהנות מתצפית פנוראמית נהדרת לליבו של המכתש. עם מעל ל-20,000 חיות המתגוררות בשטח המכתש, הוא מתגאה בצפיפות החיות הגדולה ביותר באפריקה. בין החיות ישנם: כ-55 זני יונקים, יענים, גמדי פלמינגו, עגור כתר לבן לחיים, זברות, צבאים, חזירי יבלות, גנו, איילים, תנים וקרנפים שחורים הם רק חלק מהתושבים העיקריים של האזור. ניתן לראות גם טורפים רבים כגון: צבועים, אריות ונמרים.
לאחר ירידה מסחררת של כ-600 מטרים, נבקר במקום הקסום שבו נדמה כאילו הזמן עוצר מלכת. העגורים בעלי הכתר, ינוחו בעצלתיים סביב נקודות ההשקיה, תחת עיניהם הצופות של הצבועים וביחד יסמלו את ההרמוניה הנהדרת של המקום.
נאכל ארוחת צהריים שנארזה לנו מבעוד מועד ממסעדת Ngorongoro Farm House.
לאחר פיקניק מהנה, נמשיך בחיפוש זברות, חתולים אפריקניים, גנו וצבאים. היום יסתיים ביער לראי שבו נוכל לראות פילים וקופים.
נאכל ארוחת ערב ב- Ngorongoro Farm House.
לינה במלון Ngorongoro Farm House.
 
יום 7: נגורונגורו - טרנגירי:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר הפארק הלאומי טרנגירי. טרנגירי, שהוכרז כפארק לאומי בשנת 1970, הוא הפארק השישי בגודלו במדינה. מקור שם הפארק בנהר טרנגירי, הזורם לאורכו מדרום לצפון. בטרנגירי, המשתרע לאורך 2,600 קמ"ר, יש מגוון רב של צמחיה כגון: עצי שיטה וקיגיליה מנוצה אך הוא מוכר בעיקר בשל עצי הבאובב הענקיים המנקדים את מדרונות הסלע של הפארק.
הפארק מציע גם מגוון רב של ציפורים: שלדגים, דוכיפת אפריקאית, יענים, תרדים, נשרים וחסידות. הפארק מוכר בעיקר בשל ריכוזם הגדול של הפילים האפריקאים בשטחו, אך הוא משמש כבית להרבה חיות אחרות: בופלו, שפני סלע, אנטילופות, איילים, אריות, נמרים וברדלסים.
נאכל ארוחת צהריים ב- Maramboi Tented Camp.
בשעות אחר הצהריים נצא לסיור בפארק הלאומי טרנגירי.
נאכל ארוחת ערב ב- Maramboi Tented Camp.
לינה באוהלים ב- Maramboi Tented Camp.
 
יןם 8: טרנגירי - נמל התעופה קילימנג'רו:
לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לארושה.
נאכל ארוחת צהריים ב- The Arusha Hotel.
לאחר מכן נמשיך לנמל התעופה הבינלאומי קילימנג'רו ומשם המשך בטיסה בינלאומית בחזרה לישראל.
 
סוף שירותי החברה.
 
טיול בטנזניה החבילה כוללת:
 • 7 לילות בחדר זוגי בבתי מלון ובאוהלים.
 • העברות וסיורים כפי שמצוין לעיל.
 • צ'ק אין בשעה 14:00 צ'ק אאוט בשעה 11:00.
 • העברות ברכב עם מדריך מקומי.
 • ארוחות המצוינות לעיל.
 • כל הכניסות לאתרים, כפי שמצוין לעיל.
החבילה אינה כוללת:
 • כרטיסי טיסה בינלאומיים.
 • ויזה לקניה (50 דולר) ולטנזניה (50 דולר).
 • מיסי נמל תעופה בינלאומי.
 • תוספת תשלום בחגים (פסח, חג המולד, ערב השנה החדשה).
 • ארוחות שאינן מצוינות לעיל.
 • סיורים נוספים שאינם כלולים בתוכנית.
 • טיפים וחיובי אקסטרה במלונות.
 • הוצאות אישיות כגון חיובי טלפון, כביסה, ביטוח אישי וכדומה.
 • צ'ק אין מוקדם או צ'ק אאוט מאוחר במלון.
 

צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

צור קשר

 • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
 • 077-5505431 / 054-9754777
צור קשר


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431

טיולים / מסלולים / שירותים לנוסע העצמאי לאפריקה