Banner 1
Vestibulum sit amet libero vel neque dapibus ultrices mattis massa

יום 1: ניירובי:
הגעה לשדה התעופה הבינלאומי בניירובי, שם ימתין נציג החברה עם שלט שעליו רשום שמכם וייקח אתכם לבית המלון.
לינה במלון Jacaranda Hotel.
www.jacarandahotels.com

יום 2: ניירובי - סמבורו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא במיניבוס לעבר סמבורו. היום נגלה את השמורה הלאומית סמבורו. השמורה, המשתרעת לאורך 165 קמ"ר, נמצאת במרחק של כ-350 קמ"ר מניירובי, מתנשאת לגובה של עד 1,230 מטרים ובה ניתן למצוא מגוון צמחייה: עצי שיטה בצורת מטריה, יער ריפריאן וסוואנה. השמורה, המוכרת כמקום מושבה של הלביאה בספר ולאחר מכן בסרט "Born Free", משמשת כבית גם למגוון חיות וביניהן: אריות, נמרים, ברדלסים, פילים, בופלו, ראם ביסה, זברת גרבי וג'ירפות. ישנם מעל ל-350 זנים של ציפורים וביניהם: יען סומלי, שלדג בעל ראש אפור, צופית, חסידת מאראבו, נשר זהוב, פניניית החושן, חיוויאי מוקיון ושרקרק מצוי.
נאכל ארוחת צהריים ב- Samburu Sopa Lodge.
• נצא במיניבוס לספארי בבופלו ספרינגס ובסמבורו. נבלה את אחר הצהריים בחיפוש אחר קבוצות ראמים. לאנטילופות המפחידות והחזקות יש קרניים ישרות, עם קצוות חדים הדומים לחרבות, והמסוגלים לפצוע חיות אגרסיביות אחרות.
נאכל ארוחת ערב ב- Samburu Sopa Lodge.
לינה במלון Samburu Sopa Lodge.

יום 3: סמבורו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול ספארי במיניבוס בשמורת סמבורו ובבופלו ספרינגס. בניגוד לשטחים רבים באזור ובגלל המים הרבים הזורמים בשמורה, יש לפילים צמחיה ירוקה רבה. ישנם בשמורה גם כ- 365 זנים שונים של ציפורים.
• נצא במיניבוס לספארי בבופלו ספרינגס ובסמבורו. במהלך הטיול נוכל לזהות כמה זנים נדירים של חיות כמו זברת גרבי בעלת הפסים הדקים והגרנוק המדהים, הידוע גם בשם בצבי הג'ירפי. הצבי נעמד על רגליו האחוריות על מנת לאכול מעלי עץ השיטה.
נאכל ארוחת צהריים ב- Samburu Sopa Lodge.
• נצא במיניבוס לספארי בבופלו ספרינגס ובסמבורו. נבלה את אחר הצהריים בחיפוש אחר קבוצות ראמים. לאנטילופות המפחידות והחזקות יש קרניים ישרות, עם קצוות חדים הדומים לחרבות, והמסוגלים לפצוע חיות אגרסיביות אחרות.
נאכל ארוחת ערב ב- Samburu Sopa Lodge.
לינה במלון Samburu Sopa Lodge.

יום 4: סמבורו - נניוקי:
לאחר ארוחת הבוקר נצא במיניבוס לעבר נניוקי. היום נגלה את אחת השמורות המפורסמות ביותר במחוז לייקיפיה, שמורת "Sweetwaters" (מים מתוקים). לייקיפיה, הממוקמת בצפון הפארק הלאומי אברדרה, מחולקת ל-12 שמורות טבע פרטיות המנוהלות בנפרד. מחוז זה מהווה בית למגוון רב של חיות, אך מוכר בעיקר בשל הזנים הנכחדים כגון: הקרנף השחור, זברת גרבי, וכלב הפרא האפריקאי. שמורת הטבע "Sweetwaters" היא בית גידול עשיר לחיות, שדייריה העיקריים הם: פילים, אריות, ג'ירפות אוכלי עשב למיניהם. השמורה, המהווה מקום מפלט לחיות רבות, מפורסם בעיקר בשל היותו ביתם היחידי בקניה של קופי שימפנזה הגדולים. קופי השימפנזה היתומים שחיו בשבי בבורונדי, שוחררו בתחילת שנות ה-90 וכעת חיים בשמורה.
נאכל ארוחת צהריים ב- Sweetwaters Tented Camp.
• נבקר בשמורת הקופים של "Sweetwater".
• נראה את הקרנפים המאולפים.
• סיור בשעות אחר הצהריים בספארי שבשמורה.
נאכל ארוחת ערב ב- Sweetwaters Tented Camp.
לינה באוהלים ב- Sweetwaters Tented Camp.

יום 5: נניוקי - נקורו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר נקורו.
היום נגלה את הפארק הלאומי באגם נקורו, הנמצא במרחק של 156 ק"מ צפון-מערבית לניירובי. בפארק אלקליין, שהוקם בשנת 1961 בכדי להגן על אגם אלקליין, ישנה צמחייה מישורית טיפוסית. משמעות השם נקורו נובעת מהמילה המסאית "Enakuro" שמשמעותה ענן אבק. השמורה משמשת כבית למגוון אוכלי עשב וביניהם: ג'ירף רוטשילד (הנמצא בסכנת הכחדה), בופלו, היפופוטם, איילה וכמעט 55 יונקים ובכללם: אריות, נמרים, צבועים מנומרים, שפני סלע וצבאים. הפארק הלאומי שבאגם נקורו מפורסם בשל היותו מקום היכרותם מחדש של שני קרנפים, לבנים ושחורים, לאחר היעדרות של שנים רבות. הפארק מפורסם גם בשל אלפי הפלמנגו הגמדים המתאספים על חוף האגם ובשל העובדה שהוא מארח מעל ל-400 מינים של ציפורים: אנפות, עיטים, קורמורנים ועוד. רבים מהזנים הם של ציפורים מהגרות המגיעות מחצי הכדור הצפוני.
נאכל ארוחת צהריים ב- Lake Nakuru Lodge.
אחר הצהריים נצא לטיול ספארי סביב אגם נקורו. קרני השמש יאירו את האמפיתיאטרון הטבעי. זהו אחד הרגעים הטובים ביום לראות מושבות של פלמינגו ורודים, הבאים והולכים במעוף קסום ותוך כך יוצרים כתמים ורודים רבים סביב האגם.
נאכל ארוחת ערב ב- Lake Nakuru Lodge.
לינה במלון Lake Nakuru Lodge.
www.lakenakurulodge.org

יום 6: נקורו – דרום מסאי מארה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר דרום מסאי מארה.
נגלה את שמורת הטבע המתיירת והמפורסמת ביותר בקניה- שמורת מסאי מארה. השמורה, המשתרעת לאורך 1,510 קמ"ר, מהווה חלק מפארק הסרנגטי שבטנזניה. ביחד, הן מהוות מערכת אקולוגית שבה החיות נעות בחופשיות. כל החיות האפריקאיות הגדולות נמצאות בשמורה: איילות, ג'ירפות, באפלו, פילים, אריות, קרנפים, נמרים וכן גם מעל ל-500 זנים של ציפורים, קרוקודילים והיפופוטמים.
מורכבת ממישורים מתגלגלים עצומים וגבעות, מסאי מארה מנוקדת בעצי שיטה קוצניים בצורת מטרייה ובצמחים סבוכים וקוצניים.
נאכל ארוחת צהריים ב- Mara Sopa.
אחר הצהריים נצא לטיול ספארי במיניבוס: נצא לחיפוש אחר עדרי פילים בנוף האינסופי של הסוואנה. שמורת המסאי מארה מפורסמת בשל יכולת המבקרים לגלות, ממרחק, את יונקי pachyderms.
נאכל ארוחת ערב ב- Mara Sopa.
לינה במלון Mara Sopa.

יום 7: עמק ריפט - דרום מסאי מארה:
לאחר ארוחת בוקר נצא במיניבוס לעבר הפארק הלאומי מסאי מארה, המשתרע לאורך 1,500 קמ"ר. מישורי השמורה, הנמצאים בגובה של 1,650 מטרים, מהווים מקום אידיאלי לאיילה האלגנטית והעליזה. הדשא הצומח לגבהים הוא ירוק בעונה הגשומה, אך במשך שאר השנה הוא יבש ולכן מאפשר מבט מלמעלה על אפריקה הנצחית.
אולי יתמזל מזלנו ונוכל לראות את אנטילופת הגנה, זברות וטורפיהן (צבועים, אריות, נמרים) במיוחד בעת עונת הנדידה בין אוגוסט לספטמבר.
נאכל ארוחת צהריים ב- Mara Sopa.
אחר הצהריים נצא לטיול ספארי במיניבוס. נצא לחיפוש אחר עדרי פילים בנוף האינסופי של הסוואנה. שמורת המסאי מארה מפורסמת בשל יכולת המבקרים לגלות, ממרחק, את יונקי pachyderms.
נאכל ארוחת ערב ב- Mara Sopa.
לינה במלון Mara Sopa.

יום 8: דרום מסאי מארה - נייבשה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר אי חצי הסהר באגם נייבשה.
נאכל ארוחת צהריים ב- Lake Naivasha Sopa Resort.
לאחר ההגעה, נצא לשיט באגם. למרות שהוא לא פארק לאומי, אי זה (שהוא למעשה חצי אי) מהווה מקום מקלט לזנים רבים של ציפורים. טיול זה שאורך חצי יום, נתן לנו מספיק זמן לצפות במגוון רב של זני ציפורים בתנאים אופטימליים.
נאכל ארוחת ערב ב- Lake Naivasha Sopa Resort.
לינה במלון Lake Naivasha Sopa Resort.
www.sopalodges.com

יום 9: נייבשה - אמבוסלי:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר הפארק הלאומי אמבוסלי. משמעות שם הפארק, הנמצא לאורך הגבול הטנזני במרחק של כ-250 ק"מ מניירובי, נובעת מהמילה המסאית "Empusel" שמשמעה מקום מאובק ומלוח. הפארק הלאומי אמבוסלי, שהוכרז בשנת 1974 כפארק לאומי על מנת לשמר את המארק האוקולגית העדינה שלו, מציע נופים בעלי ניגודים מרהיבים: אזורים צחיחים לצד נאות המדבר השופעות של הביצות. המערכת האקולוגית של האזור הזה שלו כמות משקעים נמוכה, תלוי במים המגיעים אליו מהר קילימנג'רו.
בשמורה ניתן לצלם תמונות מרהיבות כמו גלויות של פילים על רקע הר קילימנג'רו. בנוסף לפילים, הפארק, המשתרע לאורך 392 קמ"ר, משמש כבית למגוון רב של חיות: ג'ירפות, גנו, אנטילופות, בופלו, אריה, ברדלס, נמר וצבוע, וכן למעל ל-400 זנים של ציפורים וביניהם: שקנאים, שלדגים ו-47 סוגים של עופות דורסים.
נאכל ארוחת צהריים שנארזה לנו מבעוד מועד ממסעדת Lake Naivasha Sopa Resort.
אחר הצהריים נצא לטיול ספארי במיניבוס בפארק הלאומי אמבוסלי. הפארק, שנפתח בשנת 1948, ייחודי בשל העצים ללא השורשים, "אגם התעתועים", שניתן לראותו כאשר חם מאוד והגבעות הנמצאים בשטחו. בסוף היום, ניתן לעיתים לראות עדרים של גנו או אנטילופות המדגמנים לכאורה בשמש השוקעת.
נאכל ארוחת ערב ב- Sentrim Amboseli.
לינה באוהלים ב- Sentrim Amboseli.
www.sentrim-hotels.com

יום 10: אמבוסלי:
לאחר ארוחת הבוקר ולפני השעות החמות של היום, נצא לסיור ספארי בפארק שבו ישנם עדרים רבים של פילים. הם מופיעים לרוב בקבוצות גדולות שאותן מובילה פילה מבוגרת. הסיכויים הגבוהים ביותר לראותם הם בתוך בורות השקיה.
נאכל צהריים ב- Sentrim Amboseli.
אחר הצהריים נצא לטיול ספארי במיניבוס בפארק הלאומי אמבוסלי. הפארק, שנפתח בשנת 1948, ייחודי בשל העצים ללא השורשים, "אגם התעתועים", שניתן לראותו כאשר חם מאוד והגבעות הנמצאים בשטחו. בסוף היום, ניתן לעיתים לראות עדרים של גנו או אנטילופות המדגמנים לכאורה בשמש השוקעת.
נאכל ארוחת ערב ב- Sentrim Amboseli.
לינה באוהלים ב- Sentrim Amboseli.
www.sentrim-hotels.com

יום 11: אמבוסלי - ניירובי:
לאחר ארוחת הבוקר, בהתאם לשעת הטיסה הבינלאומית, ולפני השעות החמות של היום, נצא לסיור ספארי בפארק שבו ישנם עדרים רבים של פילים. הם מופיעים לרוב בקבוצות גדולות שאותן מובילה פילה מבוגרת. הסיכויים הגבוהים ביותר לראותם הם בתוך בורות השקיה.
נאכל צהריים ב- Sentrim Amboseli.
העברה לשדה התעופה בניירובי ומשם המשך בטיסה בינלאומית בחזרה לישראל.

סוף שירותי החברה.

החבילה כוללת:
• 10 לילות בחדר זוגי בבתי מלון ובאוהלים.
• העברות וסיורים כפי שמצוין לעיל.
• צ'ק אין בשעה 14:00 צ'ק אאוט בשעה 11:00.
• העברות ברכב עם מדריך מקומי.
• ארוחות המצוינות לעיל.
• כל הכניסות לאתרים, כפי שמצוין לעיל.

החבילה אינה כוללת:
• כרטיסי טיסה בינלאומיים.
• ויזה לקניה (50 דולר) ולטנזניה (50 דולר).
• מיסי נמל תעופה בינלאומי.
• תוספת תשלום בחגים (פסח, חג המולד, ערב השנה החדשה).
• ארוחות שאינן מצוינות לעיל.
• סיורים נוספים שאינם כלולים בתוכנית.
• טיפים וחיובי אקסטרה במלונות.
• הוצאות אישיות כגון חיובי טלפון, כביסה, ביטוח אישי וכדומה.
• צ'ק אין מוקדם או צ'ק אאוט מאוחר במלון.


צור קשר

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777
צור קשר


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431

טיולים / מסלולים / שירותים לנוסע העצמאי לאפריקה