זנזיבר הוא יעד משולם לטיול מאורגן למטייל העצמאי למשפחות. יש באי כל מה שאפשר לבקש על מנת ליצור טיול מושלם וחווייתי לכל המשפחה. בזנזיבר חופים לבנים מרהיבים, בעלי חיים ימיים אקזוטיים, שוניות אלמוגים עשירות לחובבי הצלילה, זנים רבים של חיות, מגוון מאכלים טעימים ופירות טרופיים, מלונות מפנקים וכמובן טבע מרהיב.
בשל קרבת האי ליבשת אפריקה בכלל ולטנזניה בפרט (טיסה של כשעה ורבע), מומלץ לשלב את הביקור בזנזיבר עם טיול ספארי למשפחות באפריקה.
מזג האוויר החמים והנעים בזנזיבר במשך רוב ימות השנה תורם גם הוא למשיכה של האי כיעד טיול מושלם. בעונות היבשות בין החודשים דצמבר עד פברואר ויוני עד אוקטובר עלול לרדת גשם אך רק לפרקי זמן קצרים.

אטרקציות מומלצות לטיול משפחות בזנזיבר:
• ביקור בשוק המרכזי של האי – השוק פתוח במהלך השבוע ביום וגם בלילה. בשוק ניתן למצוא מגוון מאכלים של מסעדות מקומיות. כל אחד יוכל למצוא משהו שהוא אוהב לאכול.
• שחייה או צפייה בדולפינים - בכפר קיזימקזי Kizimkazi, ישנו חוף עם מים רדודים וצלולים שהדולפינים אוהבים מאוד. מומלץ לבקר בחוף וליהנות מחוויה מדהימה של שחייה עם דולפינים. אפשרות נוספת היא של צפייה בדולפינים השוחים מאוד קרוב לחוף. יש לשים לב שהסיורים יוצאים תמיד בשעות הבוקר שכן בשעות הצהריים המים נהיים חמים מידי והדולפינים עוזבים את החוף לטובת המים העמוקים והקרירים יותר.
• ספורט ימי – האי זנזיבר מציע שלל אטרקציות ימיות ואפשרויות צלילה ושחייה עם שנורקלים, גם עבור ילדים. לחובבי הים והאקסטרים מומלץ מאוד לצאת לצלול במימי האוקיינוס ההודי החמימים בשל שוניות האלמוגים המרשימות שבאי.
• סיור ביער התבלינים – כדאי לצאת לטיול של כמה שעות בין מטעי התבלינים של זנזיבר. בסיור אפשר לראות את ענף הייצוא העיקרי של זנזיבר, הלו הם התבלינים וללמוד על התבלינים הגדלים במקום.
• ביקור בפרק הלאומי ג'וזאני – שמורת הטבע ג'וזאני היא למעשה יער גשם שבו ניתן לפגוש מקרוב קופים, פרפרים, חזירים, פרחים אקזוטיים וגם צמחייה שופעת.
• סיור ב"עיר האבן" – סטון טאון שהוא החלק העתיק של עיר הבירה זנזיבר סיטי. כדאי לצאת לטיול של כמה שעות בסמטאות הציוריות של העיר המקסימה. נוכל לראות את השווקים הססגוניים והבתים בעלי האדריכלות המיוחדת המשלבת תרבויות מקומיות עם תרבויות אירופאיות.
• ביקור במרכז לשימור צבי הים – המקום הוקם לפני מעל ל-20 שנה על מנת לשמר את צבי הים שבעבר ניצודו למאכל או בשל שריונם היפה. במקום ניתן לראות צבים בוקעים מביצתם וכן צבים בוגרים. זוהי חוויה מקסימה לכל המשפחה.

צור קשר

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777
צור קשר


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431

טיולים / מסלולים / שירותים לנוסע העצמאי לאפריקה