Banner 1
Vestibulum sit amet libero vel neque dapibus ultrices mattis massa
דרום אפריקה – 15 ימים/ 14 לילות

יום 1- שדה התעופה של קייפטאון – קייפטאון (25 ק"מ):
הגעה לשדה התעופה הבינלאומי, נציג מטעם החברה מקבל את פניכם, מסביר לכם על לוח הזמנים ועונה על כל שאלותיכם. משם נצא לטיול של חצי יום ברחובות קייפטאון, הכרות ראשונית עם הגיוון האתני הרחב וההיסטורי של העיר. קייפטאון היא אבן חן תרבותי מאוד מיוחדת, שנוצרה כתוצאה ממיזוג בין בני לאומים שונים ובין שבטים אינדיאנים מקומיים.

בין כל המבנים המודרניים, הגבוהים והמרשימים, עדיין נשמרה פיסה מהארכיאולוגיה האותנטית, כמו למשל מבנים מן התקופה האדוארדית והוויקטוריאנית, אבני רצפה עגלגלות והשפעה אסלאמית חזקה ברובע המוסלמי של העיר. מסלול הטיול לוקח אותנו אל: בית העירייה, טירת התקווה הטובה (בניין זה הוא העתיק ביותר ששרד בדרום אפריקה), הפארק הציבורי (במקור גן הירקות של יאן ואן ריבק, ששימש להאכלת התושבים בשנת 1652) וגבעת סיגנל שממנה נוכל לראות את הנוף המדהים של העיר קייפטאון.
לאחר מכן נגיע אל בית המלון.

יום 2: קייפטאון:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור של יום שלם בקייפטאון (פנינסולה טור). נבקר בקו החוף של האוקיאנוס האטלנטי והאוקיאנוס ההודי.
התחנה הראשונה במסלול תעבור דרך כפר הדייגים המקסים האוט ביי. משם נמשיך לאורך האוקיאנוס האטלנטי לשמורה הטבעית של כף התקווה הטובה וקייפ פוינט. זהו האזור הכי דרומי מערבי של אפריקה ונקודת המפגש המדהימה של האוקיאנוס ההודי והאטלנטי.
בדרכנו חזרה נעבור בעיר הנמל סימונס טאון, נבקר בנמל הדייג קאלק ביי ובאזור קונסטנסיה. טיולנו יסתיים בביקור ביעד המוכר קירשטנבוש
לאחר מכן נשוב אל בית המלון.

יום 3: קייפטאון:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול של יום שלם בנתיב היין.
נתיב היין של קייפטאון מושפע מהמבנה המשולש אשר יוצר את העיר סטלנבוש, פארל ופראנצ'וק. סטלנבוש היא עיירה עתיקה ומקסימה שבאמתחתה רחובות ובניינים היסטוריים רבים. פרנצ'וק נקראה של שם של צרפתי שהגיע להתיישב בה בשנת 1685 ושהקים בעצמו את היקב האיכותי הראשון. מאז המאה ה- 19, פארל שמשה כמרכז לתרבות אפריקאית.
לאורך המסלול, בעלי היקבים יזמינו אותנו לטעות מהיינות והגבינות, וכמו כן יספקו הסברים לגבי שיטות הפקת היין שלהם
לאחר מכן נשוב אל בית המלון.

יום 4: קייפטאון - לולואה:
לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה הפנימית, העברה לשדה התעופה משם נטוס לדורבן. הגעה לדורבן.
בשדה התעופה נאסוף את הרכב השכור (ל-10 ימים), ונתחיל בנסיעה לסנטה לוסיה.
לאחר ההגעה לסנטה לוסיה נצא להפלגה בנהר. פארק סנטה לוסיה מלא במים ובו נוכל לצפות ביותר מ- 500 זנים שונים של ציפורים.
במקביל נוכל להתבונן ביותר מ- 800 היפופוטמים ומיליון וחצי קרוקודילים.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 5: לולואה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בשמורת לולואה, בית המלון נמצא רק 15 דקות נסיעה מתחילת המסלול בשמורה.
שמורת לולואה, שהקומה ביחד עם שמורת בנטה לוסיה בשנת 1895, היא מהוותיקות ביותר. נלמד על תרבות הזולו בדאמה זולו (רעם הזולו בתרגום סימולטני).
המקום נמצא בלב זולולנד ליד לולואה, דמה זולו ומקומות אוטנטיים נוספים הקשורים בקשר עמוק עם התרבות המקומית. כאן נוכל לחוות ולגלות מנהגים של שבט הזולו, ריקודים ושירים שבטיים, וכמו כן טקסי מלחמה ושלום.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 6: לולואה - מנזיני:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר מנזיני. החלק המישורי הדרום מערבי של סואזילנד, נפרש אלינו אל מול הנוף ההררי של הצפון. בדרך נוכל לצפות בשדות קני סוכר, וברכס ההרים המלווה אותנו שיוצר גבול טבעי בין סואזילנד למוזמביק.
לאחר הפסקה לארוחת צהריים. נבקר בשוק הנרות של הסואזי במלקרנס, בסופי השבוע תוכלו לראות את המקומיים מכינים נרות בצורות שונות משאבה חמה. נרות אלה נמכרים בכל העולם וניתנים כמתנות על ידי המקומיים לקרובי המשפחה והחברים.
נמשיך ונבקר בשוק ב"עמק השמח" הממוקם בעמק אזולויני ליד הכביש הראשי הישן. ביקור בשוק זה מפגיש אותנו עם חווית קניה אפריקאית אוטנטית. בשוק נוכל למצוא הרבה עבודות יד אותנטיות, תכשיטים ועבודות עץ מגוונות. זוהי הזדמנות מצוינת לקנות מזכרות ומתנות לחברים ומשפחה.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 7: לולואה - מבבאנה:
לאחר ארוחת הבוקר נבקר במפעל זכוכית בנגואניה. למקום זה יש חשיבות רבה מבחינה חברתית מעבר לייצור עבודות הזכוכית המדהימות.
גם מבוגרים וגם צעירים אוספים שברי זכוכית מכל סוג ומביאים אותם למפעל בתמורה לתשלום, מה שיוצר שילוב מעניין בין שמירה על הסביבה ו"דמי כיס" לאוספים.
לאחר מכן נכיר את הנוף ההררי של סואזילנד. באזור גבעת החזירים, נוכל להבין מדוע דרום אפריקה נקראת "סוזילנד של אפריקה".
העברה לקרוגר פארק.
אחר הצהריים ניסע ברכב לאורך קרוגר פארק. הזהו פארק המפורסם ביותר בדרום אפריקה ולא ספק העשיר ביותר חיי הפרא וצמחייה.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 8: לולואה - קרונגווה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בשמורת הטבע הפרטית קרונגווה, הנמצאת בלב פרובינציית לימפופו. השמורה שוכנת בסמיכות לשמורת מקלאלי הגדולה במרחק של כ-40 דקות מהפארק הלאומי קרוגר. זוהי ארץ הסוואנה הגדולה, ארץ שבה שיחי ערבות שולטות בקווי הנוף, וניתן לראות בה יונקים גדולים כמו: ג'ירפות, גנו, קרנפים וזברות. בלילה ניתן לראות בשמורה שנבובים קיפודים ועוד...
בשמורת הטבע קרונגווה ניתן לראות שקיעות מרהיבות, זהו זמן שבו הטבע מתחיל להתעורר, שבו הדרמה מתחילה להתבשל על רקע נופים מרשימים של הרי דרקנסברג ומורצ'ינסון שלהם עיקולים רכים.
בשטח קרונגווה ישנן כמה שמורות טבע, בקתות, ספארי ושבילים. אך גולת הכותרות היא כמובן "חמשת הגדולים": בופלו, נמר, פיל, אריה וקרנף.

פעילויות הכלולות בחבילה:
• העברה לקרונגווה.
• ארוחת צהריים ב - Shiduli Private Game Reserve.
• סיור אחר הצהריים בג'יפים 4X4.
• ארוחת ערב ב - Shiduli Private Game Reserve.
• לינה בסוויטה (הכול כלול) ב - Shiduli Private Game Reserve.

יום 9: קרונגווה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בג'יפים 4X4.
ארוחת צהריים ב - Shiduli Private Game Reserve.
אחר הצהריים נצא לספארי בג'יפים 4X4.
ארוחת ערב ב - Shiduli Private Game Reserve.
לינה בסוויטה (הכול כלול) ב - Shiduli Private Game Reserve.

יום 10: קרונגווה - מפומלנגה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בג'יפים 4X4. היום נגלה את האתרים הנפלאים של שמורת הטבע קניון בלייד ריבר. מהקניון, המגיע לעומק של עד 800 מטרים ומשתרע לאורך 26 ק"מ, ישנו נוף מרהיב. נבקר באתר המרכזי של השמורה: Bourke's Luck Potholes.
אחר הצהריים נבקר בעיירת Pilgrim's Rest. הכפר ממקום בנקודת תצפית פנוראמית מרהיבה. העיירה כולה הוכרזה כאנדרטה לאומית ב-1986. כאן, המבקרים יוכלו לחיות מחדש את ימי הבהלה לזהב. בשנת 1873 Pilgrim's Rest הוכרזה כשדה זהב, לאחר שאלק "ווילבראו" פטרסון מצא זהב באפיק פילגרם. עד סוף השנה העמק התגלה כמלא בזהב ו-1,500 אנשים חפרו בו. התוצאה הייתה ש Pilgrim's Rest הפכה להיות המרכז החברתי של החופרים. כיום, ניתן לבקר בחנויות מזכרות מקסימות ובבתי מלאכה ובאתרים היסטוריים מרתקים
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 11: מפומלנגה - יוהנסבורג:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר פרטוריה, עיר בירתה הביצועית (האדמיניסטרטיבית) של דרום אפריקה. נתחיל בסיור בעיר שנוסדה בשנת 1855 וכעבור חמש שנים הפכה לעיר בירתה הראשית של דרום אפריקה. העיר חולקת את תואר עיר הבירה עם שתי ערים נוספות במדינה: קייפטאון שהיא הבירה החוקתית, ובלומפונטיין שהיא הבירה המשפטית.
במהלך הסיבוב בעיר נוכל לראות את ההיסטוריה של המתיישבים הבורים כגון: כיכר הכנסייה בעלת הפסל של הדודה פול קרוגר, נשיאה לשעבר של ZAR ומנהיגיהם האהוב של הבורים. אנדרטת Voortrekker, המתנשאת כזקיף בדרום העיר, היא חלק חשוב בפאזל של הבנת תושבי אפריקה. במבני האיחוד, השולטים על החלק המערבי של העיר, יושבות זרועות הממשלה השונות. במקום ניתן לראות את פסלו של נשיא אפריקה לשעבר, נלסון מנדלה. הפסל, המתנשא לגובה 9 מטרים, נבנה זמן קצר לאחר מותו בדצמבר 2013.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 12: יוהנסבורג:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר סווטו. סווטו היא למעשה קבוצת עיירות שבהן מעל ל- 4 מיליון תושבו, שהוקמו בשולי העיר יוהנסבורג. מכיוון שהיא הייתה הריכוז העירוני הגדול ביותר של שחורים בדרום אפריקה, היא הייתה מוכרת בימי האפרטהייד כמושבם של מתנגדי המשטר. המהומות שפרצו באזור בשנת 1976, היוו את תחילת קיצו של משטר האפרטהייד.
מוזיאון נלסון מנדלה מגלה לנו איך הוא היה כאבא וכאיש משפחה. נבקר בחדר השינה הישן שלו ונראה את הריהוט המקורי משנות ה-50, כאשר הוא חי בבית זה עם אשתו השנייה וויני.
אחר הצהריים נבקר במוזיאון האפרטהייד, המוקדש לסיפור ההיסטוריה של עליית ונפילת משטר האפרטהייד בדרום אפריקה במאה ה-20. מצגות מולטימדיה אינטראקטיביות משחזרות את חווית ההפרדה הגזעית עם מיצגים המוקדשים לעובדות היסטוריות לצד עדויות אישיות. הערה: המוזיאון סגור בימי שני.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 13: יוהנסבורג – מפלי ויקטוריה:
לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, נצא לעבר שדה התעופה שממנו נטוס למפלי ויקטוריה. הגעה לשדה התעופה בויקטוריה והעברה למפלים.
בשעות אחר הצהריים נצא לשיט רגוע בסירה בנהר זמבזי ונראה את השמש שוקעת. נוכל לראות כיצד החיות מרוות את צימאונן על גדות הנהר. במהלך השיט יוגשו חטיפים.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 14: מפלי ויקטוריה:
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במפלי ויקטוריה בצד של זימבבואה. מפל באורך 1.7 ק"מ נופל מטה מהצוק מגובה של 108 מטרים. למפל שהתגלה בשנת 1855 ע"י ליבינגסטון (למרות שהמקומיים הכירו אותו זמן רב לפני כן), נקודות תצפית מרהיבות וייחודיות.
לאחר מכן נשוב לבית המלון.

יום 15: מפלי ויקטוריה - יוהנסבורג:
לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה שממנו נטוס ליוהנסבורג. הגעה לנמל התעופה הבינלאומי ליוהנסבורג ומשם המשך בטיסה בינלאומית בחזרה לישראל.


סוף שירותי החברה.


החבילה כוללת:
• לילות בחדר זוגי בבתי מלון.
• העברות וסיורים כפי שמצוין לעיל.
• ארוחות צהריים ו- 12 ארוחות ערב.
• צ'ק אין בשעה 14:00 צ'ק אאוט בשעה 11:00. בשמורות הטבע הפרטיות, הצ'ק אין הוא לפני ארוחת צהריים והצ'ק אאוט הוא לאחר ארוחת הבוקר.
• העברות ברכב עם מדריך מקומי.
• מדריך מקומי מהיום הרביעי למסלול ועד יום 13 במסלול.
• השכרת רכב מהיום הרביעי למסלול ועד יום 13 במסלול.
• כניסות לאתרים, המצוינים בפירוש לעיל.

החבילה אינה כוללת:
• כרטיסי טיסה בינלאומיים.
• 3 טיסות פנימיות (קייפטאון-דורבן, יוהנסבורג-מפלי ויקטוריה, מפלי ויקטוריה-יוהנסבורג).
• סיורים נוספים שאינם כלולים בתוכנית.
• אם לא מצוין אחרת, כניסות לאתרים ושמורות טבע.
• טיפים וחיובי אקסטרה במלונות.
• תוספת תשלום בחגים (פסח, חג המולד, ערב השנה החדשה).
• ארוחות שאינן מצוינות לעיל.
• הוצאות אישיות כגון חיובי טלפון, כביסה, ביטוח אישי וכדומה.
• צ'ק אין מוקדם או צ'ק אאוט מאוחר במלון.
• תוספות מיוחדות להשכרת הרכב (דלק, נהג נוסף, מושב לתינוק/ילד וכדומה).
• אשרת שהייה לליבינגסטון (50 דולר לכניסה חד-פעמית, 80 דולר לשתי כניסות).
• במקרה של שהייה במפלי ויקטוריה ועזיבה מליבינגסטון, ישנה תוספת של 50 דולר על אשרת מעבר לזמביה.
• אשרת שהייה במפלי ויקטוריה (30 דולר לכניסה חד-פעמית, 45 דולר לשתי כניסות).
• מיסי נמל התעופה בליבינגסטון 25 דולר.

הערה: חבילות "הכול כלול" כוללות 3 ארוחות ביום. בתוכנית מצוין כי המסלול כולל ארוחת בוקר, צהריים וערב. לעיתים, בשל עונת השנה או בשל בקשת המלון בשמורה, ארוחת הצהריים תוחלף בתה של אחר הצהריים וארוחת הבוקר תוחלף ב"בראנץ'", בהתאם לאיזו ארוחה תתאים לפעילויות הבוקר ואחר הצהריים.

צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777
צור קשר


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431

טיולים / מסלולים / שירותים לנוסע העצמאי לאפריקה