ספארי פארק אברדר ממוקם בפרובינציה המרכזית של קניה, האברדר הוא הר וולקני המוקף ביערות עבות, עמקים מרשימים, נחלים צלולים, מפלים וצמחייה הררית. מטחם הררי זה יוצר גבול בחלק המזרחי של הפארק ונמשך לאורך של כ 100 קילומטר.
אול דוניו לסטימה (ol donyo lesatima) בגובה 3999 מטר ו קיננגופ ((kinangop 3906 מטר הם שני ההרים עם הפסגה הגבוהה ביותר ברכס זה, אשר בניהם הפסגות מגיעות לממוצע של 3000 מטר. הפארק מכסה שטח עצום של 766 קילומטר רבוע והוא משמש כמקור מרכזי חשוב ביותר של ממי האזור, אשר כמו כן מספק מים לכמה וכמה נהרות וכמו כן כאגן ניקוז של ממי האזור. חלק מהחשיבות של האזור מעבר לצמרות ההרים, היא בכך שהמלכה אליזבת למדה לקראת הכתרתה למלכה בבתי עץ כדוגמת הבתים אותם נוכל לראות באזור.
הפארק הוא מושבם של קרנפים שחורים, כמו כן הוא משכנם של כמה זנים של בעלי חיים נדירים כדוגמת : הבונגו, חזיר היער האימתני וכלבי הפרא. כמו כן ישנם סוגי חיות אחרות כמו : נמר, חתולי פרא אפריקאים, מספר רב של ציפורים וזוחלים. הגעה מהאוויר: ישנם מספר מסלולי המראה (mweiga ו (nyeriאבל המרכזי והחשוב ביותר הוא : nanyuki, אשר נמצא במרחק של כשעה נסיעה ושאליו מגיעות טיסות על בסיס יומי מניירובי.

הגעה מהיבשה: הגעה יחסית נוחה דרך דרכי עפר, כ 160 קילומטר מניירובי, בדרך כלל הגישה לפארק היא דרך העיר ניירי הממוקמת כ 150 קילומטר מניירובי ומשם אנחנו לוקחים את רכבי הלודג' לכניסה אליו.

צור קשר

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777
צור קשר


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431

טיולים / מסלולים / שירותים לנוסע העצמאי לאפריקה